przedszkole 5 lubartów

O NAS

Przedszkole Miejskie Nr 5 mieści się przy ulicy Powstańców Warszawy 39. Jest przedszkolem publicznym. Organem prowadzącym jest Rada Miasta Lubartów.

Przedszkole jest placówką 5-cio oddziałową, do której uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Podstawową jednostką organizacyjną Przedszkola jest oddział obejmujący 25 dzieci w zbliżonym wieku.

Obejmujemy opieką dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które mogą u nas:

• realizować swoje dziecięce marzenia i pomysły
  • wzbogacać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia
  • odnaleźć swoje miejsce i nawiązywać przyjaźnie
  • być sobą i mieć własne zdanie

PRZEDSZKOLE Nr 5 PRZEDSZKOLE Nr 5

Placówka mieści się w wolnostojącym, piętrowym budynku otoczonym dużym placem zabaw wyposażonym w sprzęt sportowo-rekreacyjny, który w pełni zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci oraz zapewnia doskonałe warunki do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Sale są przestronne, a urządzenie wnętrz jest estetyczne i funkcjonalne. Zgromadzone w salach kąciki zainteresowań, zabawki i pomoce dydaktyczne stwarzają szansę podejmowania przez dzieci różnorodnej aktywności.

Copyright © 2010 by Przedszkole Miejskie Nr 5 w Lubartowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
HOME | AKTUALNOŚCI | O NAS | PRACOWNICY | PLAN DNIA | OFERTA | DLA RODZICÓW | GALERIA | KONTAKT | E-MAIL

webdesign: mp.grafix

E-MAIL HOME