Przeczytaj, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczęszczało do naszego przedszkola.

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że od dnia 1 marca 2021r. rozpoczęła się rekrutacja dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Wniosek o przyjęcie dziecka można pobrać z naszej strony internetowej (pliki do pobrania - zakładka WNIOSEK) lub bezpośrednio z przedszkola. Wypełnione wnioski należy składać do dnia 26.03.2021 roku do godziny 15:00.

Poradnik rekrutacyjny Informacje ogólne:

• Postępowanie rekrutacyjne dla dzieci zapisanych do przedszkola po raz pierwszy prowadzone jest na pisemny wniosek rodzica złożony u dyrektora wybranej placówki i dotyczy wyłącznie wolnych miejsc.
  • W postępowaniu rekrutacyjnym biorą udział dzieci w wieku od trzech do pięciu lat oraz dzieci sześcioletnie (w miarę posiadanych miejsc)
  • W przedszkolu wniosek złożony przez rodziców jest rejestrowany i sprawdzany pod względem zgodności zawartych w nim informacji.
  • Przydział dzieci do konkretnych oddziałów w przedszkolach następuje po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego.
  • Organizacja grup przedszkolnych ( jednorodnych wiekowo lub mieszanych) uzależniona jest od liczby i wieku dzieci kontynuujących edukację przedszkolną i przyjętych do przedszkola w drodze rekrutacji.

Szczegółowy harmonogram postępowania rekrutacyjnego znajduje się w PORADNIKU REKRUTACYJNYM (załącznik do pobrania)

PLIKI DO POBRANIA