Przeczytaj, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczęszczało do naszego przedszkola.

Szanowni Rodzice!

Zakończyliśmy już rekrutację uzupełniającą do naszego przedszkola.

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych znajduje się w pliku poniżej.

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH

Prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka POTWIERDZENIE WOLI do dnia 20 maja 2022r., do godziny 15:00.
Niedopełnienie tej formalności będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Zapraszamy!

Poradnik rekrutacyjny Informacje ogólne:

• Postępowanie rekrutacyjne dla dzieci zapisanych do przedszkola po raz pierwszy prowadzone jest na pisemny wniosek rodzica złożony u dyrektora wybranej placówki i dotyczy wyłącznie wolnych miejsc.
  • W postępowaniu rekrutacyjnym biorą udział dzieci w wieku od trzech do pięciu lat oraz dzieci sześcioletnie (w miarę posiadanych miejsc)
  • W przedszkolu wniosek złożony przez rodziców jest rejestrowany i sprawdzany pod względem zgodności zawartych w nim informacji.
  • Przydział dzieci do konkretnych oddziałów w przedszkolach następuje po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego.
  • Organizacja grup przedszkolnych ( jednorodnych wiekowo lub mieszanych) uzależniona jest od liczby i wieku dzieci kontynuujących edukację przedszkolną i przyjętych do przedszkola w drodze rekrutacji.

Szczegółowy harmonogram postępowania rekrutacyjnego znajduje się w PORADNIKU REKRUTACYJNYM (załącznik do pobrania)

PLIKI DO POBRANIA