Dodane: 3 czerwca 2022

DZIEŃ DZIECKA

Pierwszy dzień czerwca był w tym roku wyjątkowy dla naszych przedszkolaków. Już od samego rana czekała na nich moc atrakcji, starszaki poszły do kina na bajkę "Nawet myszy idą do nieba" maluszki uczestniczyły w wesołych zabawach z animatorem. Po południu na wszystkie przedszkolaki czekała słodka niespodzianka - lody.

Festyn z okazji Dnia Dziecka rozpoczął się od występu rodziców którzy przygotowali inscenizację "Rzepka", to pełne humoru przedstawienie zachwyciło zarówno małych jak i dużych widzów. Po krótkim przemówieniu pani Dyrektor i zabawach
z animatorem dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w sportowych konkurencjach. Nagrodą za wspólne sportowe zmagania był prezent niespodzianka dla każdego uczestnika. Po wyczerpujących zmaganiach sportowych dzieci mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich tego dnia: basen z kuleczkami, mega klocki, malowanie twarzy, malowanie na folii. Miłośnicy słodkości mogli skosztować przepysznej lemoniady przygotowanej przez panie kucharki, a ci którym słodyczy nie było dość zajadali się watą cukrową i pysznymi bułeczkami. Każdy uczestnik naszego festynu wrócił do domu z kolorowym balonem który specjalnie tego dnia zamienił się w pieska, kota lub kwiatka. Dziękujemy Rodzicom którzy zaangażowali się w przygotowanie festynu, oraz za liczne przybycie. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, to będzie niezapomniany dzień dziecka!

Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom którzy wsparli nas w tym szczególnym dniu:

PIEKARNIA PPHU Bigoraj i spółka,
LODZIARNIA „ Uczciwa Gałka”,
ROTO Okna Dachowe sp. z o.o.,
KINO LEWART w Miejskim Ośrodku Kultury.