Dodane: 28 czerwca 2022

Lekcja muzyki

Przedszkolaki z dwóch najstarszych grup „Motylki” i „Tygryski” odwiedziły Społeczną Szkołę Muzyczną. Była to niezwykła przygoda - dzieci mogły posłuchać na żywo utworów muzycznych wykonywanych przez uczniów szkoły. Z uwagą słuchały i oglądały występy artystów, poznawały różne instrumenty oraz ich brzmienie i sposób gry. Dowiedziały się ciekawostek o rodzinach instrumentów – bo instrumenty mają swoich krewnych i kuzynów. Dzieci mogły nie tylko zobaczyć instrumenty muzyczne, ale również na nich zagrać, a to doświadczenie jest bezcenne i sprawiło naszym milusińskim wiele frajdy. Wesołe zabawy muzyczne i przemiła atmosfera na długo zostaną w naszej pamięci. Kto wie, może wśród naszych przedszkolaków są przyszli adepci szkoły muzycznej?