Dodane: 8 października 2021

Policjanci w grupie „Motylków”

W pierwszym tygodniu  października „Motylki” uczestniczyły w niezwykłym spotkaniu z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Lubartowie. Dzieci miały okazję dowiedzieć się ciekawych rzeczy o pracy policjantów, przyjrzeć się z bliska ich strojom, akcesoriom oraz motocyklom policyjnym. Stróże prawa przekazali przedszkolakom wiele cennych i ciekawych rad na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzieci szczególnie zafascynowane były motocyklami, na które mogły wsiąść pod czujnym okiem policjantów. Na zakończenie spotkania policjanci wręczyli przedszkolakom znaczki odblaskowe i inne drobne upominki. Zaś przedszkolaki dziękując za wizytę wręczyły gościom medale Super Policjanta  - Przyjaciela Przedszkola. Dziękujemy Panom policjantom -  Łukaszowi Poznańskiemu i Piotrowi Urbanowi za ciekawe i pouczające spotkanie, które sprawiło dzieciom dużo radości.