Dodane: 28 czerwca 2021

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Tuż przed wakacjami przedszkolaki z dwóch najstarszych grup: „Tygrysków” i „Motylków” zaprosiły do przedszkola Rodziców, aby wspólnie z nimi świętować pożegnanie przedszkola. W tym roku, ze względu na panujące obostrzenia uroczystości odbywały się na placu przedszkolnym. Na szczęście w dniach imprez obu grup pogoda dopisała. Tak więc „Tygryski” i „Motylki” zaprezentowały w iście tropikalnych upałach, przygotowany specjalnie na tą uroczystość program artystyczny nagrodzony gromkimi brawami. „Zerówkowiczom” i ich młodszym kolegom z grupy „Motylków” wręczono dyplomy i prezenty. Starsze przedszkolaki otrzymały medale ukończenia przedszkola a „Tygryski”, dodatkowo pamiątkowe birety. Nie zabrakło  podziękowań, życzeń i łez wzruszenia. Uroczystości uświetniły słodkie poczęstunki. Dziękujemy mamie Bartka za słodką niespodziankę – „Tygryskowy” pyszny tort.