Dodane: 1 czerwca 2022

Przedszkolaki na „Jasiu i Małgosi”

W poniedziałek 30 maja przedszkolaki z dwóch najstarszych grup: „Motylków” i „Tygrysków” uczestniczyły w wycieczce do Świdnika, gdzie w Miejskim Ośrodku Kultury oglądały przedstawienie – bajkę muzyczną pt. „Jaś i Małgosia”. Spektakl zorganizowany został przez Fundację Eduartte  oraz Centrum Inicjatyw Artystycznych z gościnnym udziałem młodych artystów Świdnickiego Zespołu Baletowego. Wśród występujących artystów rozpoznaliśmy znaną nam z koncertów organizowanych w naszym przedszkolu -  Panią Muzykę, grającą postać Baby Jagi. Piękna scenografia, barwne kostiumy, efekty świetlne, wspaniała muzyka, a przede wszystkim świetna gra aktorów przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na twarzach prawdziwy zachwyt.