Dodane: 1 listopada 2021

PYSZNIE, ZDROWO MARCHEWKOWO!

Wraz z tematyką jesienną w naszym przedszkolu pojawiła się pani Jesień z koszem pełnym różnych warzyw. Największe zainteresowanie wśród najmłodszych wzbudziła MARCHEWKA. Postanowiliśmy dowiedzieć się więcej na jej temat. W ramach realizacji projektu "Marchewka" w grupie "Żabki" dzieci stworzyły siatkę wiedzy na temat marchewki.

Przedszkolaki wraz z panią kucharką upiekły pyszne ciasto marchewkowe, zrobiły sok marchewkowy. Kulinarne pyszności wszystkim bardzo smakowały .

Wraz z rodzicami dzieci wykonały kukiełki z marchewek. Podczas marchewkowego tygodnia nie zabrakło zabaw, tańców, oraz prac plastycznych których główną bohaterką była marchewka. Nasz pyszny i kolorowy projekt zakończył wesoły marchewkowy bal, wszyscy bawiliśmy się świetnie.