Dodane: 30 listopada 2021

Seans filmowy w Kinie Lewart

Starsze przedszkolaki włączyły się do programu koordynowanego przez Lubartowski Ośrodek Kultury Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Raz w miesiącu uczestniczymy w seansie filmowym, uzupełnionym prelekcją, omówieniem i propozycją warsztatów plastycznych. 25 listopada dzieci z grup "Pszczółki", "Motylki" i "Tygryski" z  zainteresowaniem obejrzały w kinie kolejny film pt. "Pettson i Findus. Najlepsza gwiazdka".  Był to inspirujący punkt wyjścia do rozmów i działań wychowawczych i uświadomienie dzieciom, jak ważna w życiu jest rozmowa z drugim człowiekiem. Przedszkolaki obejrzały również wystawę prac plastycznych dzieci z grupy "Tygryski",  "Patriotyzm oczami dziecka", zorganizowaną przez Lubartowski Ośrodek Kultury.