Dodane: 27 września 2021

Spotkanie z policjantami

W dniu 24 września w grupie „Pszczółek” odbyło się spotkanie z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Panowie policjanci przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomnieli numery alarmowe oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym. Przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Był też czas na zadawanie pytań oraz dzielenie się swoimi doświadczeniami. Dziękujemy Panom policjantom - asp. Norbertowi Ćmielowi i mł. asp. Grzegorzowi Smolakowi za niezwykle ciekawe spotkanie i przybliżenie dzieciom zasad bezpieczeństwa!