Dodane: 10 czerwca 2021

Wizyta Policjanta

W dniu 2 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu pana policjanta. Nasz gość w ciekawy sposób przybliżył dzieciom zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz opowiedział o pracy policjanta. Dzieci otrzymały wskazówki jak bezpiecznie wypoczywać w czasie zbliżających się wakacji oraz spotkania osoby nieznajomej. Ogromne emocje wzbudziła prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy stróżów prawa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek, zadawały pytania i dzieliły się spostrzeżeniami. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały odblaskowe opaski, dzięki którym zwiększy się ich bezpieczeństwo na drodze. Dziękujemy starszemu aspirantowi Pawłowi Chomiczowi za poświęcony czas i przybliżenie odpowiedzialnego zawodu, jakim jest funkcjonariusz policji.