Dodane: 17 listopada 2021

Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Biedronki”

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która ze względu na pandemię Covid – 19 odbyła się w grupie czterolatków w listopadzie ‘21r. bez udziału rodziców.
 Od samego rana trwały przygotowania do tak ważnego święta. „Biedronki” zaprezentowały swe umiejętności – śpiewały, recytowały wiersze, wesoło się bawiły. Po części artystycznej odbyło się uroczyste złożenie przyrzeczenia oraz pasowanie na przedszkolaka, którego dokonała p. dyrektor Urszula Szwed – Jednous za pomocą czarodziejskiego ołówka. Od tej pory każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodycze. Przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu.