Dodane: 27 kwietnia 2021

Skąd się biorą produkty ekologiczne?

Nasze przedszkole dba o to, by dzieci już od najmłodszych lat poznawały zasady prawidłowego żywienia. Dlatego grupa Biedronek wzięła udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Skąd się biorą produkty ekologiczne?" Dzieci  dowiedziały się skąd się biorą produkty ekologiczne, dlaczego warto je wybierać, jakie są  zalecenia zdrowego stylu życia oraz jak przestrzegać zasad higieny. W programie uczestniczyli także rodzice i opiekunowie dzieci, biorąc udział w webinarium z udziałem eksperta. Każdy przedszkolak otrzymał książeczkę, dzięki której dzieci usystematyzowały zdobytą wiedzę. Mamy nadzieję, że pomoże ona dzieciom w przyszłości dokonywać właściwych wyborów, dotyczących zdrowego stylu życia.