Dodane: 13 kwietnia 2022

„Wielkanocny czas” - w grupie Motylków

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. W grupie „Motylków”  nadszedł czas świątecznych przygotowań . Pojawiły się w naszej sali ozdoby ,będące symbolami nadchodzących świąt, a wśród nich  kurczaczki, które samodzielnie wykonały nasze przedszkolaki ze styropianowych jajeczek i bibuły. „Motylki” podjęły się także wypieku maślanych baranków  Efekt naszych działań zaskoczył nas wszystkich. Baranki wyszły nie tylko piękne, ale też bardzo smaczne. Miłym akcentem było wspólne składanie sobie świątecznych życzeń i dzielenie się jajeczkiem.

Rodzicom i Dzieciom oraz wszystkim przyjaciołom naszego przedszkola życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego dyngusa a także odpoczynku w rodzinnym gronie.