Dodane: 24 marca 2022

Witaj Wiosno !

21 marca nasze przedszkolaki pożegnały zimę i powitały nową porę roku – wiosnę. Przygotowania do tej uroczystości zaczęły się już kilka dni wcześniej. W salach zazieleniły się kąciki przyrody, a dekoracje sal zmieniono z zimowej na wiosenną. Dzieci z utęsknieniem powitały wiosnę w swoich grupach, poprzez liczne zabawy, piosenki i różnorodne prace plastyczne. Przedszkolaki wraz z paniami wyruszyły barwnym pochodem na spacer do ogrodu i wokół przedszkola niosąc Marzannę i wiosenne „gaiki”. Głośnymi okrzykami oraz piosenką powitały długo oczekiwaną wiosnę. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z jej przyjścia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Mamy nadzieję, że w tym roku Wiosna będzie piękna i kolorowa.